יום חמישי, 20 ביוני 2013

הלוואי והייתי יודע לרקוד את ריקוד החיים

לחיות עם הפרעות קשב וריכוז זה  כמו להגיע בנשף הסיום עם בת זוג מושלמת  ולא לדעת לרקוד. אני יודע ללכת, לקפוץ, לדלג  ולרוץ, אבל אני לא יכול לרקוד. לא משנה אם אני המוביל או המובל,  וואלס או היפ הופ מודרני או סתם לנוע אני הולך לאיבוד נכון יש בחיים דברים חשובים יותר מריקוד אבל לצערי  אני מגלה  שגם בהם אני לא כל כך טוב.

 לא יודע איך לדבר
שיחות הן חלק מחיינו, זו הדרך שבה אנחנו היצורים על שניים מתקשרים. שיחות מורכבות ממילים המרכיבים משפטים ומהן נוצר רעיון שלם כל זאת מוכר וידוע. אבל כמה פעמים תפסתי את עצמי קולט שהמלים מתבלבלות, המשפט לא מוכן ושאף אחד את הרעיון לא קלט.
כמה פעמים התכוונתי לטוב ויצא רע, התכוונתי להחמיא והאחר נפגע ונעלב? כמה פעמים שנייה אחרי שהמשפט נפלט רציתי להיעלם מבושה .....הלוואי ויכולתי לדבר כשורה
לא יודע לעשות...
אני עושה הרבה דברים חיוביים במשך, מגיע עם הרבה רצון טוב. כשצריך יכול לתקן, למצוא פתרונות יעילים וזה נותן תחושה טובה אין בכך ספק. אבל, כשאני עושה לא תמיד חושב ושוקל  על כל ההשלכות של המעשים שלי. לפעמים לא צריך לעשות, צריך להרפות לוותר, לחכות ואז זה יהיה יודע לעשות .הלוואי שהייתי יכול לזהות מראש מתי מעשיי הולכים להביא על חרפה וחרטה.
לא יודע לשלוט בקשב ...
חיי היומיום מצרכים את תשומת לבי, והאמת אני יכול לשים לב לדברים, אני יכול לשים לב לכמה דברים בבת אחת. אבל ככל שעולה העומס ולאורך זמן הרבה דברים מתפספסים ואני מתחיל להיות מתוסכל מוותר, נכנס לקיפאון ואז המצב מחמיר רשימת המטלות גודלת והקשב עוד יותר בורח. הזמן פועל נגדי, כל הזמן עלי לעסוק בכיבוי שרפות, לסתום חורים ולסגור פערים.
הלוואי שהייתי יכול לשמור על הקשב לאורך זמן ולהפנות את תשומת הלב שלי למה שבאמת חשוב ונחוץ.
לא  יודע מה חשוב ...
בחיים, יש דברים שהם חשובים יותר וחשובים פחות ויש דברים שלא חשובים כלל. לצערי אייני תמיד מזהה מה חשוב ומה מיותר, מה חשוב יותר ומה סתם בזבוז זמן. אני מנסה, מתאמץ  אבל באמת אין לי מושג איך לעשות את זה.
לעתים קרובות אני מוצא את עצמי חושב על סדר העדיפויות שלי האם זה הסדר הראוי, האם בכלל לקחתי בחשבון את כל הפרטים?.
הלוואי ואלמד איך עושים סדר עדיפות נכון וראוי על מנת שאפסיק אחרי הזנב לרוץ.
אבל  אני חבר טוב ...
בחיים, יש הזדמנויות להיות חבר טוב ואני יכול לעשות זאת. גם אם איני לא יכול להיות קשוב, לדבר ברור, לארגן את חיי ולשמור על החוקים אני יכול להיות חבר טוב חבר לכל החיים.

אבל ... אני עדיין לא יכול לרקוד  את ריקוד החיים

תגובה 1:

  1. Gold Spike, Poker Tournaments & Coupons | StillCasino happyluke happyluke カジノ シークレット カジノ シークレット 우리카지노 우리카지노 787Pragmatic Play Free Spins No Deposit Bonus Codes

    השבמחק